The Hand
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Hand

School of Witchcraft and Wizardry
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дворът и главната порта

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джесика
Танцуващата с остриета
Танцуващата с остриета
Джесика


Брой мнения : 104
Join date : 27.09.2008
Age : 34

Дворът и главната порта Empty
ПисанеЗаглавие: Дворът и главната порта   Дворът и главната порта Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 9:02 am

Това беше зворът, който беше огромен. От него можеше да се отиде до загражденията, до езерото и до околностите. Тук беше и портата водеща към Ръката
Върнете се в началото Go down
https://thehand.bulgarianforum.net
ShaDow_MiSt
Ученик - Еарлен
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 36
Join date : 27.09.2008
Age : 32
Местожителство : Shadow Realms

Дворът и главната порта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът и главната порта   Дворът и главната порта Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 12:04 pm

Натаниел се огледа. Мястото наистина беше внушително. Огромният замък изглеждаше на не по-малко от няколко века, а яките стени подсказваха, че дори опитен пълководец би видял доста трудности преди да го превземе. Нещо в тази огромна сграда вдъхваше на новодошлия едновременно страхопочитание, изумление и спокойствие. Сякаш казваше, че ако е приятел ще бъде в безопастнос, но ако е враг ще си има сериозни проблеми.
"Какво мислиш, Линон?"
"Симпатична колибка"
"Линон!"
"Добре де. Може би ще пасне на моите изисквания, макар че е доста обикновено. Няма блясък и пищност, които да му придават изтънченост, но това винаги може да се промени!"

Натаниел се изсмя на глупавите и самовлюбени думи на врабчето. Тримата му спътници го изгледаха странно, но той се направи на приятно разсеян.
"Казах ти да забравиш старите навици и да се научиш да се сдържаш!"
"Щом казваш." - Натаниел се усмихна. Поне това никой не можеше да види.
Четиримата пътници стигнаха до огромната порта, която водеше на вътре в замъка. Там стоеше висока и стройна жена, която очевидно ги очакваше.
"Тази сигурно е директорката." - изкоментира Линон.
"Сега ще разберем."
Върнете се в началото Go down
http://shadows.nice-board.net/index.htm
Джесика
Танцуващата с остриета
Танцуващата с остриета
Джесика


Брой мнения : 104
Join date : 27.09.2008
Age : 34

Дворът и главната порта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът и главната порта   Дворът и главната порта Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 1:10 pm

Джесика видя четиримата пътници, които стояха пред портата. Явно това бяха първите ученици, които тя трябваше да посрещне.
- Добри дошли в Ръката. - поздравиги тя. Вълкът който сотеше до краката и изръмжа в знак за добре дошли.
- Аз съм Натаниел, а това са спътниците ми.
Джесика се усмихна.
- Заповядайте. - тя се отдръпна от вратата и им направи път да минат. - Не стойте навън. Скоро ще се мръкне и тук ще стане студено.
Групичката влезе в двора. Навсякъде имаше дървета. На някой от тях листата им бяха пожълтели и падаха, а други вече бяха голи.
- Скоро ще дойде зимата. - каза Джесика. - Желаете ли да влезете вътре или искате да ви разведа наоколо?
"Доста си любезна" - каза вълка.
"Винаги съм била любезна" - отвърна му Джесика. - "Какво имаш в предвид"
"Не ми обръщай внимание. Такъв съм си по природа. Не мога да сдържам подозрението си"
"Ах ти стари приятелю" - отвърна му тя.
- Е? - Джесика се обърна към групата. - Какво ще изберете?
Върнете се в началото Go down
https://thehand.bulgarianforum.net
DARTHVERENI
Ученик - Файерлен
DARTHVERENI


Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Дворът и главната порта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът и главната порта   Дворът и главната порта Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 1:25 pm

Керел пропусна спътниците си пред себе си и докато вървяха огледа набързо замъка. Сградата беше величествена. Изглеждаше непревземаема. Само, че като добър взломаджия ( сега пише книга на тази тема ) Керел знаеше, че във всяка зграда може да се влезе, макар често излизането да е по - трудно...
Вече бяха на двора и жената до портата попита дали искат да поразгледат или да флязат в замъка.
- Аз бих разгледал - отвърна й Керел.
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
Sponsored content





Дворът и главната порта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът и главната порта   Дворът и главната порта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дворът и главната порта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Hand :: Ръката :: Замъкът-
Идете на: